Yanak yağının alınması

Yanak yağının alınması

Yanak yağının alınması, kilo aldığında yanaklarında yağ toplanması olan ve yanaklarındaki dolgunluktan hoşlanmayan kişilere yapılabilir. Yanak yağının 20-25 yaşlarından önce alınmaması önerilmektedir, çünkü 20-25 yaşlarına kadar yanakları dolgun olan kişilerin bu yaştan sonra yanaklarındaki dolgunluk azalabilir. Burada süphesiz kişinin genetik özellikleri de önemlidir. Eğer bu ameliyatı olmayı düşünen kişinin anne ve babasınında yanakları dolgun ise bu ameliyatın 30’lu yaşlardan önce yapılması planlanabilir, çünkü anne ve babası dolgun yanaklı bir kişide ileri yaşda yanakların çökmesini beklemeyiz.

Bu ameliyata genellikle erkekler rağbet etmektedir. Yine de toplumda pek bilinmeyen bir estetik ameliyattır ve sık yapılmaz. Yanak yağının alınması herhangi bir hazırlık gerektirmez; sadece genel anestezi için yapılan rutin hazırlık ve tahlillerin yapılması yeterlidir.

Bu ameliyatla yanaklarınız çökmez. Ne ameliyattan hemen sonra, ne de yıllar sonra. Bazı hastalar ameliyatla olabildiğince çok yağ alınmasını ve yanaklarının çökük olmasını istemektedirler. Yanak yağ yastıçıklarının alınması ile yanaklarınız çökmez, sadece dolgunluğu, pofudukluğu azalır; düzleşir. Yani, Lee Van Cleef (bkz: alttaki resim) gibi çökük yanaklar beklememelisiniz.

Ameliyat, hem ağız içinden hemde yanağın dışından yapılır. Ağız içinden özel bir noktadan girerek yanak yağ kitlesinin bir kısmını oluşturan Bichat yağ yastıkçığı alınır. Yanağın dışından ise ince kanüllerle yanak ciltaltı yağ dokusuna liposuction yapılır. Sonucun etkili olması için bu ikisinin birarada yapılması önerilir. Bichat yağ yastıkçığı, ağız içinden alındığı için enfeksiyonu önlemek amacıyla ameliyat öncesi ve sonrası antibiyotik alınması önemlidir. Ameliyat öncesi en az 10 gün içinde aspirin gibi kanı sulandırıcı ilaçlar almamış olmanız önemlidir. Ameliyattan önce klinik arşivine koymak ve ameliyat sonrası görünüşünüzle karşılaştırmak için resimleriniz alınır. Dilenirse ameliyat esnasında da resim alınabilir.

Ameliyat, genel anestezi altında yada sedasyon ile yapılabilir ve bir saat civarında sürer. Klasik yöntem ile ameliyat tamamen ağız içinden yapılır (kapalı teknik) ve kesinlikle dışarıdan görülebilecek bir iz kalmaz. Dışarıdan dikkat çekecek tek şey yanak bölgesindeki yağ kitlesinin azalmasına bağlı olarak yanaktaki düzleşmedir. Burada şu noktayı belirtmek gereklidir: Kişi sık kilo alıp verebilen bir yapıda ise, ameliyatı kişinin kilo aldığı bir dönemde yapmak ameliyat sonucunu daha farkedilir kılacaktır. Ağız içinde, yanağın iç kısmına bir kesi yapılır, uygun anatomik planlar arasından geçildiği taktirde kolayca bu yağ kitlesine ulaşılır ve yanakta dolgunluğa yol açan yağ kitlesinin fazlası alınır. Bu yağ kitlesine Bichat yağ yastıkçığı denir ve anatomik yerleşimi belirlidir.

Bichat yağ yastıkçığı bir ana kitle ve 3-4 uzantıdan oluşur. Bu yağ kitlesi ilk olarak 1732’de Heister‘in ilgisini çekmiş ve Heister bu kitleyi bir salgı bezi sanmıştır; daha sonra 1802’de Bichat, bu kitlenin özel bir yağ dokusu paketi olduğunu anlamış ve adını bu yağ paketciğine vermiştir. Bichat yağ paketinin, yanak şişkinliğine en fazla katkısı olan kısımı yüzeyel yanak uzantısıdır. Ameliyatta alınacak olan yanak dolgunluğunun 30-40%’ından sorumlu olan bu yüzeyel yanak yağ yastıkçığıdır. Ameliyatta bu yağ kitlesine ulaşılır ve yağın, yanakta dolgunluk yapan fazlalığı alınır. Ağız içindeki kesiye kendiliğinden eriyen dikişler ile dikiş atılır, dikişleri almak gerekmez. Ameliyattan sonra iyileşme dönemi çabuk geçer. Ameliyat genel anestezi ile yapılır ama çok uzun sürmeyeceği ve kanama ihtimali olmadığı için ameliyattan 3-4 saat sonra, narkozun etkisi geçip yemek yediğinizde taburcu olabilirsiniz. Taburcu olurken yanaklarınızda petlerden bir pansuman yapılacaktır. Üçüncü gün kontrolünüzde petler alınır. İlk günler yüzünüzde ameliyata bağlı ödem yüzüden şişlik oluşabilir. Hatta ameliyat öncesine göre yüzünüz daha dolgun görülebilir. Bu geçicidir. Yedi ile on gün kadar başınızı yüksek tutmak ödemin hızla geçmesini sağlayacaktır. Yatarken başınızın arkasına büyükçe bir yastık koymak ve yatakta hafif oturur gibi yatmak yeterli olacaktır. Ağız içi mukozası hızla iyileştiğinden sadece birkaç gün sulu gıda ile beslenmek, antibiyotik ve gargara kullanmak enfeksiyonu önlemek için yeterli olur. Ağız içi kirli bölge kabul edildiği için en az 5 gün antibiyotik almalısınız.

Aşağıdaki çizim ameliyat tekniğini çok güzel gösteriyor. Buna göre ağız içinden yapılan ufak bir kesi ile (resimde yeşil okla işaretli nokta) hemen çiğneme kası olan buccinator kasına ulaşılır. Onun lifleri de aralandığında karşınıza Bichat yanak yastıkçığı çıkar. Bu yağ kitlesi, çevreden sıyrıla sıyrıla neredeyse hiç kanama olmadan alınabilir..

Bichat yağ yastıkçığının alınışı: Yabancı kaynaklı son derece öğretici bir video.

Bichat yağ yastıkçığının alınışı: Yabancı kaynaklı son derece öğretici bir video.

Bir hastamın sağ yanağından bichat yağ yastıkçığını alıyoruz.. Toplam ameliyat süresi 4 dakika… 4 dakika da diğer taraf… Tüm ameliyat 10 dakika falan sürüyor.. Narkoz falan, uyuma-uyanma derken, herşeyiyle 1 saat… Video benim bir ameliyatımda çekilmiştir..

Bu ameliyat başka bazı yüz estetikleri ile birlikte yapılabilir. Örneğin yanakları şiş, fakat elmacık kemikleri çökük kişilerde yanaklardan yağ almak (ki, Bichat yağ yastıkçığının alınması sırasında yanağa liposuction yapmak tavsiye edilir) ve elmacık kemiklerini birer yüz implantı ile büyütmek görünüşte büyük düzelme sağlayabilir. Bu gibi ameliyatlarda öncelikle implantlar ile elmacık kemiklerine büyütme yapılmakta, bunu takiben yanaktan yağ alınmaktadır. Bichat yağ yastıkçığı, yüz germe ameliyatı sırasında da alınabilir. Bu durumda ağız içinden kesi yapılmasına gerek kalmaz. Bu yağ kitlesi yanaktaki iki önemli çiğneme kasının arasında bulunur. Yüz germe sırasında yanak bölgesi açıldığından, yanağın dış tarafına yakın olan masseter kasının lifleri aralanarak bu yağ dokusuna yine ulaşılabilir ve fazlası alınabilir (açık teknik). Yüz germe ile birlikte olan bu kombine ameliyat yapılan hastalarda genellikle boyuna da estetik yapılır.

Bu ameliyatın da her ameliyat gibi bazı riskleri vardır. Görülmesi en muhtemel riskler, ağız içinden çalışıldığı için enfeksiyon ve kanama riskidir. Enfeksiyonu önlemek için mutlaka antibiyotik alınır. Kanamayı önlemek için ise ameliyatta tüm kanamaların durdurulması ve ameliyat sonrası özel, baskılı başlık kullanmak yeterlidir. Bu riskler çok nadirdir. Genellikle yüz güldürücü sonuçlar alınır. Bazı vakalarda üst dudakta 1-2 gün süren uyuşma ve hissizlik görülebilir. Bunun sebebi ameliyat sırasında ağız içine yapılan uyuşturucu iğne ve üst dudağa giden yüz sinirinin ameliyattan etkilenmesidir. Bu sinir dalı ağız içinden alınan yağ kitlesinin yukarı doğru uzanan uzantısının içinden geçer, ameliyatta yanak yağ kitlesi ağız içine doğru çekilirken bu sinir dalı da bir miktar çekiştirilmiş olur. Bu tahrişe bağlı olarak üst dudakta bir iki gün süren hissizlik olabilir, geçicidir.

406 Comments

 1. Gülce dedi ki:

  Bu ameliyatın fiyatı tahmini olarak hangi aralıkta
  Şimdiden teşekkürler

 2. Hamit dedi ki:

  Ameliyat fiyatı ortalama ne kadar

 3. A dedi ki:

  Merhaba bende fiyat aralığını öğrenebilir miyim? Şuanda 18 yaşıma yeni girdim ve yanaklarımdan şikayetçiyim. Sizce 25 yaşına kadar suratımda bir değişim olabilir mi?

  • Bu mümkün.. Eğer kilolu iseniz kilo verdiğinizde yanaklarınız düzleşebilir; ama kilolu değilseniz ve zayıf olmanıza rağmen yanaklarınız tombulsa ileride bir değişim olacağını sanmam. Ameliyat ücreti ile ilgili size bir e-mail gönderdim..

   • Ahmet ****** dedi ki:

    Fiyat nedir hocam yaş 18 kilom yok ama yanaklarım dolgım gülerken çok toplanıyor bunuda tedavi ediyor mu?

 4. deniz dedi ki:

  Ben de fiyat öğrenebilir miyim?

 5. fhm dedi ki:

  Fiyat nedir

 6. Neslihan dedi ki:

  Ameliyat ücretini ve iyileşme süresini öğrenebilir miyim ? Bu ameliyatla yanak altı cene kontüru de düzgünlesir mi?

  • Yanaktan yağ alma ameliyatı ile “pofuduk yanaklar” söner, düzleşir.. Çene altı-gıdı gibi yerlerde de yağlanma söz konusu ise buralara ince kanüllerle liposuction yapılmalıdır. Yanak yağını aldığımız hastalarda gıdı ve yüz bölgesine yağ alma işlemi yapmak gerekiyorsa onu da yapıyoruz; buna ek ücret alınmıyor.. Konu ile ilgili olarak size bir e-mail atıyorum..

 7. Anıl dedi ki:

  İyi günler oytun bey daha önce sizin tarafınızdan masseter hipertrofisi tedavisi amacıyla botoks uygulaması yapmıştınız.Şimdi sormak istediğim yanak yağının alınması ve bischat yağ yastıklarının alınması için fiyat aralığı nedir.Teşekkürler.

 8. Yusuf dedi ki:

  Merhaba doktor bey benim sol yanagim sag yanagimdan daha sis emar cektirdim doktor sol yanagimda yagin daha cok oldugunu soyledi bu durum beni bazen rahatsiz ediyor bunun caresi varmidir yardimci olabilirmisniz

  • Sizi görmek lazım.. Asimetriyi nasıl düzeltebileceğimizi ancak sizi görünce planlayabilirim. Yalnız şunu söyleyebilirim; dolgun taraftan yağ alma ve çökük tarafa yağ enjeksiyonu yapma imkanı var. Sonuçta aradaki fark dikkati çekmeyecek hale getirilebilir. Bir ara randevu alarak gelirseniz yardımcı olabilirim..

 9. Enes dedi ki:

  Fiyat alabilir miyim ve ilerde yanaklarda çökme olur mu?

  • Yanak yağlarının alınma ameliyatı ağız içinden yapılmaktadır.
   Dışarıdan görülür biz iz kalmaz. Ameliyatın herhangi bir riski yoktur. Tüm ameliyat bir saat içinde biter.
   Ameliyatın yüz germe gibi bir etkisi vardır, yanaklar düzleştiği için elmacık kemikleri belirginleşir, yüz daha diri, daha genç görünür.
   Yanaklarda çökme olmaz. Bazen hastalar yanaklarının çökük olmasını istiyor ama bu ameliyatla yanakların tombulluğu gider, düzleşir ama çökmez..
   Hastanede yatmanıza gerek yoktur, ameliyattan 2 saat sonra taburcu olabilirsiniz.
   Ertesi gün işbaşı yapabilirsiniz..
   Ücret bilgisi için size e-mail atıyorum..
   —-
   Bir ameliyatımın videosunu şuradan izleyebilirsiniz, hastanın sağ taraf ameliyatı toplamda 4 dakikada bitmiştir. Video montajsız, ameliyat sırasında alnıma tespit edilmiş gopro kamera ile çekilmiştir..

   http://youtu.be/O-nsXLh050I

 10. Cansu dedi ki:

  Merhaba ben de fiyat hakkında bilgilendirme alırsam çok mutlu olurum. Teşekkürler

 11. Selami dedi ki:

  Fiyat öğrenme şansımız var mı

 12. Mehmet dedi ki:

  İyi günler benim sıkıntımda yanak sol yanak çökük gibi sağ yanak dolgun ve bu bana takıntı haline geldi kilo alsam hep ilk yüze gidiyor ne yapmamız lazım yardım lütfen ?

  • Sizi görmek lazım.. Asimetriyi nasıl düzeltebileceğimizi ancak sizi görünce planlayabilirim. Yalnız şunu söyleyebilirim; dolgun taraftan yağ alma ve çökük tarafa yağ enjeksiyonu yapma imkanı var. Sonuçta aradaki fark dikkati çekmeyecek hale getirilebilir. Bir ara randevu alarak gelirseniz yardımcı olabilirim..

 13. Elena dedi ki:

  Bu operasyonun ortalama fiyatı nedir acaba

  • Yanak yağlarının alınma ameliyatı ağız içinden yapılmaktadır.
   Dışarıdan görülür biz iz kalmaz. Ameliyatın herhangi bir riski yoktur. Tüm ameliyat bir saat içinde biter.
   Ameliyatın yüz germe gibi bir etkisi vardır, yanaklar düzleştiği için elmacık kemikleri belirginleşir, yüz daha diri, daha genç görünür.
   Hastanede yatmanıza gerek yoktur, ameliyattan 2 saat sonra taburcu olabilirsiniz.
   Ertesi gün işbaşı yapabilirsiniz..
   —-
   Bir ameliyatımın videosunu şuradan izleyebilirsiniz, hastanın sağ taraf ameliyatı toplamda 4 dakikada bitmiştir. Video montajsız, ameliyat sırasında alnıma tespit edilmiş gopro kamera ile çekilmiştir..
   http://youtu.be/O-nsXLh050I
   Size ameliyat ücreti ile ilgili bir e-mail attım…

 14. Hilal dedi ki:

  Fiyatı öğrenebilir miyim?

 15. Murat dedi ki:

  Operasyon fiyatlarinizla ilgili bilgi alabilirmiyim ?

 16. Ece dedi ki:

  Fiyat hakkında beni de bilgilendirir misiniz ? Teşekkürler..

 17. Muhammed dedi ki:

  Merhaba hocam :

  23 yasinda birine yaparmisiniz ? Ailem de genel olarak yanaklarimiz dolgun dur .

  Birde fiyat bilgisi paylasirsaniz benim iel lutfen

 18. Erdi ******* dedi ki:

  Meraba ücret nedir maıl atarsanız ve amelıyatla ılgılı kısa bı bılgı atarsanız sevınırm

 19. Esra D. dedi ki:

  Merhaba, ameliyat sonrasi hastnede yatiliyor mu? Iyilesme ve yemek yeme sureci ne kadardir? Ameliyat ucreti ile ilgili de bilgi vermenizi rica ederim.

 20. Atilla dedi ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim

 21. Suh dedi ki:

  Fiyat hakkinda bilgilendirebilir misiniz?

 22. Tolga dedi ki:

  Ücret nedir bilgi alabilir miyim?

 23. Nisan dedi ki:

  Merhabalar manisadan gelicem ve aynı günlerde ameliyat olmak istiyorum benim yanak yağının alınması ve yanaklardan ve gıdı bölgesinden yağ alınması gerek fiyatı öğrenebilir miyim şimdiden teşekkür ederim

  • Şehir dışından gelen hastaların bize geliş günlerini bildirmeleri gerek. Geldiğiniz gün muayenenizi yapar, ertesi sabah da ameliyatınızı yaparız. Ameliyat olduğunuz günün akşamı memleketinize dönebilirsiniz. Bana direkt 0 533 5690649 ve 0 505 2965569 dan erişebilirsiniz. Ayrıca ameliyatla ilgili ayrıntılı bir mail atıyorum size..

 24. Roza dedi ki:

  Fiyat hakkında bilgilendirebilir misiniz lütfen

 25. Elif ***** dedi ki:

  ücret bilgisi alabilirmiyim

 26. Mahmut dedi ki:

  Merhaba hocam benim de yuzum tombul acaba ameliyat fiyati ne kadar şimdiden tskler. Saygilar

 27. Sercan dedi ki:

  Merhaba yanaktan yağ aldırmak için fiyat alabilir miyim ve yeriniz nerededir acaba?

 28. Hilal dedi ki:

  Ameliyat fiyatını öğrenebilirmiyim

 29. Tayfun dedi ki:

  Merhabalar fiyat bilgisi alabilirmiyim:) tşkler şimdiden

 30. Nilgün ****** dedi ki:

  Merhaba ,ameliyat ücretini öğrenebilir miyim ? Bu ameliyatla yanak altı cene kontüru de düzgünlesir mi?

 31. Ebrar dedi ki:

  Meraba doktor bey ben 21 yaşındayım ama kendimi bildim bileli yanaklarım ve gıdım var ideal kiloda olmama rağmen ben gıdıdan da yanaktanda yağ aldırmak istiyorum yaşım için uygunmudur ve fiyat bilgisi alabilirmiyim

 32. Nlfds dedi ki:

  Fiyat alabilir miyim

 33. Nlfds dedi ki:

  Bana mail gelmedi zahmet olmazsa tekrar atabilir misiniz teşekkür ederim

 34. Evrim dedi ki:

  Fiyatla ilgili bilgi alabilir miyim? Teşekkürler şimdiden.

 35. Emrah dedi ki:

  Mrb fiyat bilgisi iletişim ve bilgi verirmisiniz lütfen

 36. nuray dedi ki:

  merhaba. fiyat bilgisi alabilir miyim?

 37. Gizem dedi ki:

  Merhabalar, ameliyat fiyatı hakkında bilgi edinebilir miyim? Teşekkürler

 38. Cansu dedi ki:

  Bu işlemin fiyatını öğrenebilir miyim acaba?

 39. Anıl dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 40. Fahri ******* dedi ki:

  22 yaşındayım elmacık kemiklerimin daha belirgin ve yanagimin daha çökük durmasını istiyorum Ameliyat ile ilgili fiyat ve bilgi alabilir miyim tesekkurler

  • Yanak yağının alınması ameliyatı tam da bu amaçla yapılıyor. Yanak kısmı küçülür. Elmacık kemikleri daha belirgin hale gelir. Yüz incelir. Kişinin yüzü daha sağlıklı, daha zayıf bir hal alır. Bu ameliyatın etkisi bazen yüz germe kadar etkili oluyor. Size ayrıca bir e-mail de atıyorum..

 41. Î.canan dedi ki:

  Fiyat alabilir miyim

 42. elif dedi ki:

  merhaba,

  Ben de ücret hakkında bilgilendirme almak istiyorum. genel olarak hem yanaklarım hem de elmacık kemiklerim üstünde yağlanma var. daha ince kadınsı yüz hatları istiyorum. boyun ve çene bölgesine de ek müdahale yapıldığında iyileşme süreci nasıl oluyor?

 43. Merve dedi ki:

  Ücreti öğrenebilir miyim?

 44. D dedi ki:

  Fiyat bilgisi iceren bir mail atabilir misiniz lutfen

 45. Asli dedi ki:

  Merhaba, ücret bilgisi alabilirmiyim

 46. Levent dedi ki:

  Ameliyat ucreti hakkinda mail atabilir misiniz?

 47. Tayfun dedi ki:

  hocam 22 yasindayim zayf denilebilecek kilodayim ama yanaklarim asiri dolgun simdiden bu uygulama dogru bi karar olur mu bir de fiyat hakkinda bilgi verirseniz sevinirim.

 48. Mertcan dedi ki:

  Yanak yağı aldırma ve burun estetiği için taksitle ödeme kabul ediyormusunuz yanak yağı alımı + yanak ve gıdıdan lipusection ücretini öğrenebilirmiyim 17 yaşında birinin yanak yağını alıyormusunuz şimdiden teşekkürler

  • 17 yaşında bu ameliyatları olmanızı önermem.. Ama mutlaka olacağım diyorsanız ancak anne babanızın yazılı izni ile olabilir. Diğer yandan ben burun estetiği yapmıyorum. Yanak yağının alınması ile ilgili olarak size bir e-mail atıyorum..

 49. Burcu dedi ki:

  Yanak ameliyatıyla ilgili fiyat ve detay içeren bir mail atar mısınız? Teşkk.

 50. Gökhan dedi ki:

  Ben de fiyat bilgisi rica edebilir miyim? Bir de örnek görme şansımız var mıdır?

  Teşekkürler

 51. Hazal dedi ki:

  Merhabalar… Ben de bu uygulamayı düşünenlerdenim… Hem detaylı bilgi hem de fiyat bilgisini öğrenmek istiyorum. Teşekkür ederim.

 52. bahar dedi ki:

  Fiyat bilgisi rica edebilr miyim?
  Tesekkurler

 53. Emre dedi ki:

  69 kiloyum ama yanaklarim kiloma gore cok sis duruyor 24 yasindayim gercekten rahatsiz oluyorum.Fiyat ve iyilesme sureci hakkinda acil bilgiye ihtiyacim var

 54. Ceren dedi ki:

  Fiyat bilgisi ockeren bir Mail atabilirmisiniz lütfen? Cok memnun olarim.

 55. Nil dedi ki:

  Merhaba,
  Çocukluğumdan beri tombul yanaklarım var, ancak 22 yaşına gelince rahatsızlık vermeye başladı. Çok kilo verdiğim halde kolaylıkla fark edilir bir değişiklik olmadı.
  Fİyatla ilgili bana da mail atabilir misiniz lütfen?

 56. kkkkkkk dedi ki:

  fiyat

 57. Ebru **** dedi ki:

  Merhaba hocam ideal kiloda olmama ragmen yanaklarim cok dolgun ve gidigim mevcut..ameliyat ve fiyat hakknda bilgi rica edebilir mym tskler

 58. Eren ***** dedi ki:

  Merhaba ,

  Fiyat bilgisi verebilir misiniz?downtime süresi ne kadar ? Yüz şişer mi?morarma?işten ne kadar süre ayrı kalınır?

  Tesekkür ederim

 59. Hasta dedi ki:

  Bu ameliyat hakkında bilgi alabilir miyim? Ve fiyatı nedir?

 60. Ecem dedi ki:

  merhaba bende fiyat bilgisi alabilir miyim teşekkürler

 61. Murat dedi ki:

  Hocam bana fiyat konusunda mil atabilirmisiniz

 62. Gizem dedi ki:

  Yanak yağının alınmasıyla ilgili fiyat bilgisi rica edebilir miyim? Teşekkürler

 63. Seda dedi ki:

  Hocam yanak yağının alınmasının ücreti nedir? oguzyagci633@hotmail.com adresine bilgileri gönderebilir misiniz

 64. Rimma dedi ki:

  Ben de fiyat sormak istiyorum. Teşekkürler

 65. Idil dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 66. Gizem dedi ki:

  Fiyat bilgisi rica edebilir miyim? Teşekkürler

 67. Gizem dedi ki:

  Fiyat hakkında bende bir bilgi alabilir miyim kesin düşündüğüm birsey

 68. zeynep dedi ki:

  Fiyati ve riskleri var mı bilgi alabilir miyim??

 69. Bilgay dedi ki:

  Banda fiyat bilgisi atarmısınuz lütfen

 70. Zerrin ****** dedi ki:

  Merhaba 23 yaşındayım. Çok geniş ve dolgun yanaklara sahibim. Ne kadar zayıflarsam zayıflayım yanaklarımdan kilo veremiyorum. Aynı Zaman’da yüzümde kontür eksikliği var. Bu ameliyatı olmak istiyorum bana bu konuda ve ameliyatın ücreti hakkında bilgi verebilir misiniz?

 71. Derun ******** dedi ki:

  İyi günler, fiyat hakkında bende bilgi almak istiyorum. Kolay gelsin.

 72. gunsel dedi ki:

  Merhaba,

  Bu ameliyatta yüz ovalini de düzeltebilir mi? Ulterapi denilen bir yöntemden bahsediliyor, acaba bu ameliyat artık ilkel bir sistem mi, farkı nedir? Aydınlatırsanız çok sevinirim.
  Ayrıca fiyat bilgisi de alabilir miyim?

  Teşekkürler

 73. ilker **** ***** dedi ki:

  Kilo vermeme ragmen yanaklarimdaki sislik duruyor. Yag aldirmak bende istiyorum. Fiyat konusunda bilgilendirirseniz sevinirim. Simdiden cok tesekkur ederim.

 74. Melek dedi ki:

  Merhaba detayli bilgi icin mail atabilir misiniz acaba ?

 75. Hatice dedi ki:

  Merhaba kolay gelsin yanak yağının alınması ve burun ameliyatiniz ne kadar?

  • Yanak yağı alınması ile ilgili olarak size bir e-mail atıyorum. Son 7-8 yıl içinde belli bazı ameliyatlara odaklandığımdan bazı ameliyatları yapmıyorum. Burun estetiği de yapmadığım ameliyatlardan.

 76. Mustafa dedi ki:

  Fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim

 77. P dedi ki:

  Ben de iyileşme süresi ve fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

  İyi çalışmalar

  • Ameliyattan sonra 1 gün için katı gıda yememeniz gerekir. Ameliyat akşamı başlayarak 3-4 gün antibiyotik ve ağız gargarası kullanmalısınız. Dikişler 2-3 santim kadar olup yanak içinde olduğundan dikişler eriyen ipliklerle atılır ve 2 hafta içinde kendiliğinden erirler. Alınmalarına gerek yoktur.. Yalnız bu ameliyatın sonucunu almak çok uzun sürüyor. Yanakların sönmesi, düzleşmesi 3-6 ay alır. Yabancı forumları okuyan hastalarımız bunu o forumlarda da ouduklarını söylüyor. Yani ameliyattan sonra sabırlı olmalısınız. Hemen o hafta sonucu göremezsiniz..

 78. P dedi ki:

  Bu ameliyatı yaptırmak istiyorum. Ancak öğrenciyim ve bunun için bir indiriminiz var mıdır? Detaylı bilgi almak istiyorum. Ayrıca kliniğiniz istanbulda mı?

  Teşekkür ederim

 79. Hatice dedi ki:

  Merhaba yanak yağının alınması ve burun ameliyatınız ne kadar?

 80. Mahmut dedi ki:

  İyi günler, fiyat hakkında bende bilgi almak istiyorum. Kolay gelsin.

 81. Anonim dedi ki:

  Hocam iyi çalışmalar ben zayıfta olsam kiloda alsam yanaklarım hep dolgun bu ameliyatı olmak istiyorum ..Fiyat bilgisi ve bununla beraber aklımdaki diğer soruyuda aydınlatırmısınız..

  Dişlerim ve diş etlerim çok kötü durumda ciddi ciddi hiç ilgilenmedim dişlerimle : ) yani diş tedavisi yaptıracağım bu ameliyatı diş ve diş eti tedavisinden öncemi sonramı yapmamı tavsiye edersiniz ?

  Ayrıca diş ve diş etleri kötü durumda olduğundan bu ameliyatta ağız içinden yapıldığından ekstra bir enfeksiyon veya aplikasyon durumu olurmu teşekkür ederim. (Diş tedavisinden önce)

  • Yanak yağı alındığında hastaya antibiyotik ve ağız dezenfektanı reçete ediyoruz. Enfeksiyon olmaz merak etmeyin. Diş tedavisi ile bu ameliyatın bir alakası yok. İstediğinizi önce yaptırabilirsiniz.. Size ameliyatla ilgili bir de e-mail atıyorum..

 82. Büşra dedi ki:

  Merhaba yanak aldirma ve elmacik kemigine dolgu istiyorum. Fiyat alabilir miyim?

 83. Sevda dedi ki:

  Merhaba, 29 yaşında 1.55 boyunda ve 54 kiloyum ama yanaklarımdan dolayı yüzüm vücuduma göre büyük duruyor. Yanaklarımdan şikayetçiyim. Bu yanak yağı aldırma operasyonuyla belirgin elmacık kemikleri, çene çizgisi ve çukur yanaklara mı sahip oluyoruz ? Yüz gerdirme ameliyatından farkı nedir ve operasyondan sonra doğal bir görünüm mü elde ediliyor ? Bir de fiyat aralığı hakkında bilgi alabilir miyim ? Teşekkürler.

  • Bu ameliyatta yanaklar incelir, tombulluğu gider, ama içeri çökmez.. Yanaklar en çok düzleşir. Bu durumda elmacık kemikleri daha belirgin hale geliyor. Bu ameliyat özellikle bayanlarda çok güzel sonuç verir. Aslında oldukça feminen sonuç veren bir ameliyattır. Yüz gerdirme gibi bir etkisi var diyebiliriz. Size bu konuda bir e-mail atıyorum. Bir iki hasta resmi de gönderiyorum. Sonuçları görünce ne demek istediğimi anlayacaksınız..

 84. Mayya dedi ki:

  Mrhb. Ben de fiyat hakkında bilgi almak istiyorum..

 85. Mert dedi ki:

  Merhaba fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?Teşekkürler şimdiden

 86. Emrah dedi ki:

  Fiyat bilgisi rica edebilir miyim Teşekkürler

 87. Büşra dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim? Ve ameliyat nerede gerçekleşiyor? Seçilen bir hastanede mi yoksa siz mi belirliyorsunuz? Fiyata dahil mi yoksa ameliyathane ücreti ayrı mıdır?

 88. Cansu dedi ki:

  Merhaba, yanak yağlarını aldırma ve elmacık kemiği dolgunlaştırma için fiyat bilgisi alabilir miyim? Bir de hastalarınızın örnek fotoğraflarını yollarsanız çok sevinirim, iyi çalışmalar 🙂

 89. Ezgi dedi ki:

  fiyat hakkında bilgi alabilir miyim

 90. Yiğit dedi ki:

  Ücret bilgisi alabilir miyim?

 91. Özge dedi ki:

  Bende yanaklarımdan sıkayetcıyım amelıyatın fıyatı nedır mail atabılırmısınz lutfen

 92. Ömer dedi ki:

  Fiyat hakkinda bilgi alabilir miyim?

 93. Gamze dedi ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim

 94. Sinan ******* dedi ki:

  Yanak yağ aldırma için fiyat alabilirmiyim

 95. Gökçe dedi ki:

  Ücret hakkında bilgi alabilir miyim?

 96. Nur ***** dedi ki:

  Fiyat bilgisini mail olarak alabilir miyim? Teşekkürler…

 97. Armağan dedi ki:

  Merhaba, 24 yaşımdayım boyum 185 cm kilom ise 77 civarı. Göbeğim var biraz. Yanaklarım ve gıdı bölgemden şikayetçiyim, olduğumdan çok daha kilolu görünüyorum. Operasyon videolarınızı izledim fakat biraz ürkütücü geldi. Cerrahi müdahale olmadan bu işlemi gerçekleştirmek mümkün değil mi?

  • Yanak yağının alınması aslında en basit, kansız ameliyatlardan biridir. Zaten 2 santimlik bir keşiden yapılıyor. Yanak içinden yapıldığından görülür bir iz de kalmaz. Ameliyat topu topu 30-45 dakikada bitiyor. Kesinlikle korkulacak bir ameliyat değil. Yeter ki cerrahınız bu ameliyatı bilsin. Bilmeyen biri yanak tükrük bezinin kanalını yaralayabilir. Anatomiyi bilen ve bu ameliyatta tecrübeli bir cerrahla sorun yaşamazsınız.. Size bu konuda bir e-mail atıyorum..

 98. fezz dedi ki:

  selamlar bende fiyat alabilirmiyim lutfen

 99. Oğuzhan dedi ki:

  Fiyat aralığını öğrenebilirmiyim ?

 100. Ecem dedi ki:

  Merhabalar ben de ucreti ogrenmek istiyorum bir de bu ameliyat sonucundaki goruntu oncesine gore kesinlikle bariz belirgin mi oluyor

 101. Dicle dedi ki:

  Bu ameliyatın ücretini öğrenebilir miyim?

 102. Şeyma dedi ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim, teşekkürler.

 103. Burcu dedi ki:

  Ameliyatın ücretini bende merak ediyorum hocam

 104. Tuğçe dedi ki:

  Fiyat hakkında beni de bilgilendirir misiniz ? Teşekkürler..

 105. Senay dedi ki:

  Merhabalar.. bende bu ameliyatı olamaya kararlıyım uzak yerden geleceğim öncesinde fiyat bilgisi almam mümkün mü?

 106. İpek dedi ki:

  Merhaba, yanak yaginin alinmasi ve birlikte yapilabilecek elmacik kemigini buyutme ve boyun ameliyatının da fiyatlarini öğrenebilir miyim? Teşekkürler

 107. Senay dedi ki:

  Merhabalar bende yanakdan yag aldirma ve elmacik kemiğini dolgunlastirma işlemi hakkında fiyat bilgisi alabilir miyim

 108. Turgut dedi ki:

  47 yasindayim genel olarak piknik tipi diye tabir edilen yapim car Yanaklarimın tombullugunu yıllardır nasil gideririm diye dusunuyordum..ameliyatın fiyatını ogrenebilirmiyim..

 109. gamze **** dedi ki:

  fiyat ögrenebilirmiyim

 110. esra dedi ki:

  Merhaba fiyat bilgisi alabirmiyim

 111. zehra dedi ki:

  Fiyat ile ilgili bilgi alabilir miyim?

 112. Eray dedi ki:

  20 yasindayim ve kilom gayet normal. Burun yanak ve gıdı estetiği fiyatı için bana da bir mail gönderebilir misiniz? Hepsini tek yatışta gerçekleştirmek istiyorum mümkünse 🙂

 113. Meryem dedi ki:

  Merhaba, fiyat hakkında bende bilgi alabilir miyim ?

 114. Mete dedi ki:

  Merhabalar şu an 18 yaşındayım ve zayıf olduğum halde yanaklarım çok dolgun ve yüzüm düşük görünüyor bulldog gibi hissediyorum ve bu beni çok rahatsız ediyor bu ameliystivolmak istiyorum acaba ücreti nedir ayrıca burun ve yanaklarin kesişimleri de çok dolgun gorunuyor bunun için ne yapilabilinir emailinizi bekkliyorum teşekkürler

  • Sizi görmeden bir şey planlayamam..
   Bir ara muayenehaneye uğrarsanız sizi görüp muayene eder, tam olarak neler yapılabileceğini tartışırız..
   Muayeneye gelmeden önce mutlaka randevu alınız; çünkü bazı günler ameliyathaneden çıkamıyorum
   Muayenehanem: Halaskargazi mah. Valikonağı sokağı Rumeli cad. Müşerref ap. No:3 Kat:1 Daire:1 Nişantaşı – Şişli
   (Nişantaşında Burger king’in tam karşısı..)
   Gelmeden mutlaka beni arayarak randevu alınız.
   Cep telefonlarım: 0 533 5690649 ve 0 505 2965569
   Kliniğimizin telefonları: 0 212 2963656 ve 0 505 1371393
   Görüşmek dileğiyle..

 115. ahmet dedi ki:

  fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim?

 116. Ömer dedi ki:

  Sağ yanağım sol yanağıma göre daha şiş ve bunun nedeni büyük ihtimal yağ.Acaba sağ yanaktan yağ aldırma ameliyatı olsam fiyat aralığı ne olur.

 117. Furkan dedi ki:

  fiyat hakkında bilgi alabilir miyim ?

 118. Merve dedi ki:

  Merhaba detaylı fiyat bilgisi alabilir miyim?

 119. Burcu dedi ki:

  Merhaba, bu ameliyat ile yuvarlak yüz hatları ovale yaklaşıyor mu? Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 120. Mert dedi ki:

  Merhabalar. Fiyat hakkinda bilgilendirme alabilirmiyim?

 121. Oğuzhan dedi ki:

  Merhaba fiyat hakkında bilgi alabilir miyim?

 122. Filiz dedi ki:

  Bende bir mail alabilirmiyim

 123. Emrah dedi ki:

  Merhaba fiyat hakkında bilgi alabilir miyim Teşekkürler

 124. Irmak dedi ki:

  Merhaba hocam, ben de tombik yanaklardan çok sıkıldım. Fiyat alabilir miyim?

 125. Argoksu dedi ki:

  Hocam merhaba fiyat hakkında bende bir mail almak istiyorum.Mümkünse birkaç tane hasta fotosu öncesi ve sonrası şeklinde gönderbilirmisiniz saygılar

 126. Timur dedi ki:

  Bende fiyat alabilir miyim, teşekkürler

 127. ırmakk dedi ki:

  Ben de fiyat bilgisi alabilir miyim?

 128. timur dedi ki:

  Bende fiyat hakkinda bilgi alabilirmiyim? tesekkurelr

 129. Seyma dedi ki:

  Fiyat öğrenmek istiyorum bedenim zayif ama yüzüm şişman

 130. Buse dedi ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim

 131. Mert dedi ki:

  Merhabalar, fiyatlar hakkında bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler.

 132. Nehir dedi ki:

  Merhaba, fiyat ve ameliyat süreciyle ilgili detaylı bilgi alabilirmiyim

 133. Asli dedi ki:

  Merhaba ben de fiyat bilgisi alabilir miyim lutfen. Tesekkurler

 134. Mira dedi ki:

  Merabalar, Bende fiyat alabilirmiyim bide ağrı siz durumu nasıl olacak acaba..?

 135. Derya dedi ki:

  Merhabalar ben zayıf bir insan olmama rağmen yanaklarım aşırı şişkin sırf yanak olarak doğmuş gibiyim ve elmacık kemiklerim varla yok arası hem ameliyatla ilgili ayrıntılı bilgi almak hemde fiyat aralığını öğrenmek istiyorum teşekkürler

 136. Ömer dedi ki:

  Fiyat gönderirmisiniz

 137. Hilal dedi ki:

  Merhaba.. yüz inceltme ameliyatti olmak istiyorum…yataktan yag alma ve örümcek agi askisi ( lifting) ayni anda yapilabilir mi?..ücret alabilir miyim … tesekkürler

  • Öncelikle örümcek ağı yapmıyorum. Bence hiç bir işe yaramayan bir uygulama..
   Yanaktan yağ alma ve yüz-boyun-gıdı bölgelerine liposuction yapıyorum. Size bu konuda ayrıntılı bir e-mail atıyorum..

 138. Seren dedi ki:

  Fiyat hakkında bilgi alabilir miyim? Teşekkürler.

 139. Kaan dedi ki:

  Merhaba Oytun Bey,
  Fotoğraflarda gulumsemeyle birlikte sağ yanağımın sol yanağımdan büyük olması beni çok rahatsız ediyor. Ve ayrıca diyetle 106 kilodan 87 kiloya kadar düstüm. Ve diyetim devam ediyor ama yüzüm halen kilo vermemeye direniyor. Videosunu izlediğim tedavi yöntemi buna çağre olabilir mi? Olursa tedavi ve ameliyat fiyatı nedir? Değerli dönüşlerinizi ve cevaplarınızı rica ederim.
  Saygılar.

 140. Esra dedi ki:

  Merhaba ben 36 yaşındayım ve yanaklarımdan rahatsız olmaya başladım birde çenem biraz geride olduğu için cene plağı yaptırmak istiyorum beni bu konuda bilgilendirirseniz çok memnun olurum birde fiyatları ne kadar

 141. Alperen dedi ki:

  Merhaba hocam.Fiyat hakkında bilgi alabilirmiyim?

 142. Seren dedi ki:

  Bişektomi hakkında bilgi almak istemiştim fakat tamamen alakasız bir ameliyat hakkında Mail aldım. Sanıyorum bir yanlışlık oldu.

 143. Duygu dedi ki:

  Merhaba
  Fiyat almak mumkunmudur
  Cok tesekkur ederim

 144. Pelin dedi ki:

  Merhabalar yanaktan yağ alma işleminin ücretini ben de öğrenebilir miyim? Tesekkurler

 145. ipek dedi ki:

  Merhaba,
  Fiyat hakkinda ve ameliyat sureciyle ilgili bilgi aabilir miyim?

 146. elif yuksel dedi ki:

  19 yasindayim suratim dikdörtgen hele alt cene yanlarim sis resmen nefret ediyorum…. Yaptirmak istiyorum fiyat ve riskli bir yani varmi ogrenebilirmhim

 147. İpek dedi ki:

  Bende bilgi alabilirmiyim fiyatla ilgili

 148. Elif Kaya dedi ki:

  Yanaktan yağ alma ve yüz-boyun-gıdı bölgelerine liposuction uygulamanız hakkında ücret bilgisi alabilir miyim? Teşekkürler…

 149. İpek dedi ki:

  Uygulamanın fiyatı hakkında mail alabilir miyim

 150. Ece dedi ki:

  Fiyat bilgisi alabilir miyim?

 151. Gizem dedi ki:

  Merhaba,

  Elmacık kemiği dolgunlaştırma dahil ve hariç fiyat alabilir miyim

  Teşekkürler

 152. Utku dedi ki:

  Fiyat için mail alabilir miyim? Çiğneme kasının kesilmesi gibi bir risk var mı?

  • Bu ameliyatta tek risk yanak tükrük bezinin kanalının kesilme ihtimalidir. Cerrah anatomiyi biliyorsa böyle bir risk yoktur. Anatomiye aşina olmayan bir cerrah zorlanabilir ve yanlışlıkla tükrük bezinin kanalını kesebilir. Ben bugüne kadar hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. Zaten bichat fat pad in yeri çok bellidir. Ameliyatı 2 santimlik kısa bir kesiden yapıyoruz, çünkü bu yağ dokusunun nerede olduğunu biliyoruz. Tam üzerinden giriyoruz. Tecrübeli ellerde hiç bir risk yoktur..

 153. İrem dedi ki:

  Yanak yağı aldırmada fiyatla ilgili bilgi alabilir miyim?

 154. Gönül dedi ki:

  Yanak yağı aldırmak istiyorum fiyat bilgisi alabilirmiyim

 155. Asli dedi ki:

  Merhaba ben de ameliyat ucretiyle ilgili bilgi alabilir miyim?

 156. Alp dedi ki:

  Fiyat hakkında bilgilendirme, ameliyat olan hastaların öncesi ve sonrası, birde ek olarak acaba bu yağ dokusunun alınması surattaki yağlanmayı azaltır mı? Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim.

 157. Taner dedi ki:

  Merhaba ben de fiyatla ilgili bilgi alabilirmiyim

 158. Hamdi dedi ki:

  Yanak yağ yastıkçığının alinması için fiyat bilgisi alabilir miyim

 159. Humeyra dedi ki:

  Fiyatkni ogrenebilir miyim

 160. Damla dedi ki:

  merhaba bende fiyat ile ilgili bilgi alabilir miyim

 161. Buket dedi ki:

  Merhaba,
  Fiyat bilgisi paylsabilir misiniz?
  Tesekkurler

 162. Defne dedi ki:

  Ben de fiyat bilgisi alabilir miyim rica etsem?

 163. Betül dedi ki:

  Merhaba ben 18 yaşındayım ve kilom normal ama yanaklarım ne kadar zayıflarsam zayıflayayım kilolu ve bu durum beni çok mutsuz ediyor . Lütfen bana ameliyat hakkında ayrıntılı bilgi verir misiniz?

 164. Yusuf dedi ki:

  Hocam benimde yüzüm kilolu gözüküyor fiyatları nedir öğrenebilir miyim

 165. Erdal dedi ki:

  Gobek gogus yag aldirma burun estetigi ve yanak yagi aldirma toplam ucreti nedir

 166. Ata dedi ki:

  Detaylı bir email alabilirmiyim.

 167. Farida dedi ki:

  Bana da fiyatla ilgili mail atar mısınız?

 168. Meltem dedi ki:

  Ben de ucret hakkinda bir e mail alabilir miyim?

 169. Nilay dedi ki:

  Fiyatıyla ilgili bilgi alabilirmiyim? Teşekkürler

 170. Basak dedi ki:

  Merhabalar,
  Ben hem meme küçültme ameliyatının hem de yanak yagi ameliyatinin fiyat aralığını öğrenmek istiyorum.her iki ameliyatı da aynı anda yaptirabilirmiyim.

 171. aslı ******** dedi ki:

  ameliyatın yaş ortalaması ve ortalama fiyatı hakkında bilgi alabilir miyim?

 172. Seda dedi ki:

  Ücretini öğrenebilir miyim ?12 kilo verip 55 kilo olmama rağmen yüzüm istediğim gibi incelmedi.yağ oranım hala fazla galiba

 173. Begüm dedi ki:

  Merhaba hocam
  Fiyat için bana da mail atarsanız sevinirim

 174. Kübra dedi ki:

  Ben de ameliyat detayı ve fiyat bilgisi alabilir miyim?

 175. Zehra dedi ki:

  Elmacik kemikleriyle birlikte fiyati nedir acaba?

 176. çağla dedi ki:

  fiyatını öğrenebilir miyim acaba

 177. Selin dedi ki:

  Mrb. Fiyat alabilir miyim? Taburcu olduktan ne kadar zaman sonra normal yaşantımıza dönüyoruz yemek is hayati nasıl etkileniyor?

 178. Hande dedi ki:

  34 beden olmama rağmen yüzümün kilomla orantılı olmaması beni rahatsız ediyor.Ameliyat ücreti nedir acaba?Bir de yanak yağlarının alınması elmacık kemiklerinin de daha belirgin olmasına yardımcı olur mu?

 179. Sevda dedi ki:

  Fiyat nedir acaba

 180. Merve dedi ki:

  Lütfen fiyatıyla ilgili mail atar mısınız ?

 181. Neverland dedi ki:

  Merhabalar,
  Kendim için değil sevgilim için bilgi almak istiyorum. Kendisi çok geniş ve dolgun yanaklara sahip. Ne kadar zayıflarsa zayıflasın, yanaklarından kilo veremiyor. Sanırım artık psikolojik yönden de rahatsızlık duyuyor. Ameliyat ve fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilir miyim?

  Şimdiden teşekkürler.

 182. YILDIRAY ******** dedi ki:

  Ameliyatın ücreti ile ilgili bilgi alabilir miyim?
  Yanağın sadece düzleşmesi değil çukurlaşması için de bir yöntem mevcut mu?

 183. syilm dedi ki:

  merhaba zayıf olmama rağmen yüzüm çok dolgun bu işlemi yaptırmayı düşünüyorum lütfen fiyat hakkında bilgilendirir misiniz?

 184. Mehmet dedi ki:

  Fiyatla ilili bilgi rica ediyorum. Bu ameliyati yaptırmak istiyorum..

 185. Derin dedi ki:

  Merhaba
  24 yaşındayım.zayıf olmama rağmen yanaklarım oldukça şiş.yağ değil de doğuştan bir durum buna da etkisi olur mu ve ne derece olur.ayrıntılı bilgi ve fiyat alabilir miyim lütfen

 186. Aydan ***** dedi ki:

  Merhaba. Fiyatı öğrenebilir miyim?

 187. Rabia dedi ki:

  Mumkunse fiyat bilgisi almak istiyorum.

 188. Havva *** dedi ki:

  Hocam bende yanaklardan şikayetçiyim rica etsem fiyatlarını öğrenebilir miyim ?

 189. Tuğba dedi ki:

  Merhaba, bu operasyonla ilgili fiyat ve süreç hakkında bilgi alabilir miyim

 190. Ayşe dedi ki:

  Merhaba Ameliyyat hakkında banada mail atarmısınız lütfen. Benimde yanaklarım vücüduma göre fazlasıyla tombul ve bu durum beni rahatsız ediyor

 191. Yusuf dedi ki:

  Merhabalar bu ameliyatı ciddi olarak düşünüyorum.Düzenli bir şekilde 6 aydır spor yapıp 70 kilodan 61 kiloya indim fakat yanaklarımdaki yağlar da herhangi bir kayıp olmadı.Ameliyat fiyatı hakkında bilgi almak istiyorum.Teşekkürler

 192. Tuğba dedi ki:

  Fiyatı öğrenebilr miyim

 193. Jessica dedi ki:

  Selam, zayif olmama rağmen yüzüm cok dolgun. Fiyat hakkinda bilgilendirirmisiniz lütfen?

 194. Kemal ***** dedi ki:

  Ameliyat fiyati ne kadar ve yeriniz neresi

 195. ali dedi ki:

  Merhaba,
  bu ameliyatin fiyati nedir ve önce sonra resim var mi ?
  Asagi yukari nasil gözüküyor ameliyattan sonra diye..

 196. rabia dedi ki:

  fiyat bilgisi alabilir miyim?

 197. Ezgi dedi ki:

  burun estetiğiyle beraber yapılabilir mi ? Yaş 24 fiyatı nedir ?

 198. Zed dedi ki:

  Ben de fiyatla ve ameliyatla ilgili bilgilendirici bi mail alabilir miyim?

 199. Kutay dedi ki:

  Fiyat hakkında bilgi lütfen

 200. Hulya dedi ki:

  Merhabalar, fiyat bilgisi alabilir miyim?

 201. Gonca dedi ki:

  Merhaba,
  Cene alti ve yanak icin fiyat alabilir miyim?

 202. gökhan dedi ki:

  fiyat nedir hocam yardımcı olursanız sevinirim

 203. Zülal dedi ki:

  Fiyat öğrenebilirmiyiz acaba

 204. Mete Bulut dedi ki:

  Fiyati öğrenebilir miyim? Gıdıda yag varsa ücretsiz aldiginizi yorumlarda okudum doğru mu? Son olarak elmacık kemiği estetiği de yapılıyor mu? Yapılıyorsa fiyatı nedir?

 205. Tugce dedi ki:

  Bu operasyonun fiyatı ve iyilesme sureci ile ilgili bilgi alabilir miyim. Ameliyatı olduktan sonra kac gün istirahat etmek gerekir? Ise ne zaman donulebilir?

 206. Özge dedi ki:

  Hocam merhaba;
  Yanak yağı aldırma ameliyatı için fiyat bilgisi alabilir miyim?
  Teşekkürler.

 207. Melike dedi ki:

  Yanal yağı aldırma ve liposuction fiyati hakkında bilgi alabilir miyim?

 208. Erencan dedi ki:

  Bende fiyat icin bilgi alabilirmiyim yasim 16 amelkyat icin uygunmu

 209. Kazım dedi ki:

  Merhaba, fiyat bilgisini mail atmanızı rica ederim, ameliyatı yaptırmak istiyorum.

 210. Emre dedi ki:

  Bu ameliyatın 20 yaşında yapılmasında sakınca var mıdır, eğer sakıncası yoksa ortalama fiyatı nedir?

 211. Gülru dedi ki:

  Fiyat öğrenebilir miyim acaba

 212. Samet dedi ki:

  Merhaba fiyat öğrenebilir miyim ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir