estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru4

        MOBİL UYGULAMAMIZ KULLANIMA HAZIR!

Ziyaretçilerimle daha verimli iletişim içinde olmak için bir mobil uygulama hazırlattım. Bu uygulama ile web sitemdeki gelişmelerden, kozmetik cerrahi'nin facebook sayfasındaki bilgilerden, yazdığım tweet'lerden, sitedeki ve kozmetikcerrahi'nin facebook sayfasındaki güncellemelerden ve daha bir çok şeyden anında haberdar olabilirsiniz. Uygulama, sürekli güncel bilgileri görüntülediğinden, uygulamayı kullanırken online olmanız gerekir. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki satırları okuyunuz. Uygulamamız Android ve İos platformlarına uyumludur, ücretsizdir.

Mobil uygulamama yeni yılda, fotoğraf çekip gönderebilme özelliği de eklenecektir..


Android işletim sistemli mobil cihazlar için: Mobil cihazınız Android tabanlı ise (örneğin Samsung cep telefonları, Turkcell T 40, HTC, android tabanlı tabletler), ya cihazınızda kısayolu bulunan GooglePlay e adımı (oytun idil) yazarak aratabilirsiniz.. yada aşağıdaki QR kodu mobil cihazınıza taratarak direkt uygulamanın indirme linkine ulaşabilirsiniz..
- Bu satırlar, iki QR kod arasında boşluk kalması; böylece QR kodları mobil cihazınıza taratırken karışıklık olmaması için özellikle boş bırakılmıştır-
İos işletim sistemli mobil cihazlar için: Mobil cihazınız İos tabanlı ise (örneğin İpod touch, İphone, İpad vs..) ya cihazınızda kısayolu bulunan Apple store da adımı (oytun idil) yazarak aratabilirsiniz.. yada aşağıdaki QR kodu mobil cihazınıza taratarak direkt uygulamanın indirme linkine ulaşabilirsiniz..


estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸