estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        DANIŞMA HATTI

estetik cerrahi Lütfen yeni geçirmiş olduğunuz bir ameliyat hakkında soru sormayınız. Bu konuda kendi doktorunuza danışınız. Ben sizin önceki görünüşünüzü bilmeden, ameliyatınızda yapılanları bilmeden, sizi görmeden, muayene etmeden hiç bir şey söyleyemem. Ayrıca bir meslektaşımın yaptığı ameliyat hakkında yorum yapmam da etik değildir. Ameliyatınızla ilgili bir sorununuz olduğunda mutlaka kendi doktorunuza danışmalısınız.

estetik cerrahi Zaman zaman " Doktorum beni taciz etti, ne yapmalıyım? "; " Falan şehirde, falan cerrah, hastasını gemiye bindirip açık denizde yasal olmayan ameliyatlar yapıyor, şikayet için ne yapmalıyız? " yada " Falan şehirde, falan cerrah, sıvı silikon enjeksiyonu yapıyor, bu madde yasak değil mi? " şeklinde mesajlar alıyorum.. Bu gibi konularda başvurulması gereken yer il sağlık müdürlükleri yada tabip odalarıdır. Bu tarz şikayetlerinizi lütfen bana bildirmeyiniz.

estetik cerrahi Bu sitede adı geçen ürünleri (botulinum toksin ürünleri -Botox, Dysport vs-, dolgu maddeleri, lazer cihazları vs..) nereden bulabileceğinizi lütfen sormayınız. Tüm bu ürünler uzman hekimlerce kullanılmak üzere üretilip satılmaktadır. Bu ürünleri sadece uzman hekimler alıp kullanabilir; doktor olmayan kişilerin bu ürünleri (örneğin botulinum toksin ürünleri -Botox, Dysport vs- yada dolgu maddelerini) alıp kullanması çok ciddi sorunlara yolaçabilir. Ayrıca ben bu sitede adı geçen hiç bir ürünün satışını yapmamaktayım. Bu yüzden bu ürünleri satan firmaların, yada ithalatçı firmaların adres ve telefonlarını sormayınız.

estetik cerrahi E-mail ile yada telefonla reçete istemeyiniz. Örneğin genital bölgenin rengini (koyuluğunu) açmak için kullanılan ilaçlar sık sık e-mail yolu ile soruluyor. Hasta, doktora muayene olmadan, e-mail ile reçete yazmak yasal değildir. Bu gibi reçete isteklerine cevap vermiyorum..

estetik cerrahi Gerçek bir muayene, ancak hasta ve doktorun karşı karşıya gelerek, tam bir fizik muayene yapılarak ve anamnez alınarak yapılabilir. Burada sorulan sorulara verdiğimiz cevaplar doktor muayenesinin yerine geçmez; sadece plastik cerrahi hakkında genel sorulara genel cevaplar verilebilmektedir.

estetik cerrahi Cevap yazabilmem için mutlaka e-mail adresinizi doğru olarak yazınız. E-mail adresi yerine cep telefonu yazılmış sorulara kesinlikle cevap vermemekteyim. Mutlaka geçerli bir e-mail adresi yazmalısınız.

estetik cerrahi Sizi görmeden cevap yazamayacağım sorular sormayınız lütfen. Örneğin, yara izim var, düzelirmi? Saç ektirmeyi düşünüyorum, kaç kök ekmek gerekir? Yüz felci geçirdim, ne kadar düzelme olur? gibi... Yara izini görmeden buna estetik düzeltme ile fayda sağlayabilir miyiz bilemem.. Yine benzer şekilde saç ekiminde de ekilecek kök sayısını ancak açık alanı görerek söyleyebilirim. Sizi görmem gereken bir sorunuz varsa ve İstanbul dışındaysanız soru sorma sayfasındaki form ile resminizi gönderebilirsiniz..

estetik cerrahi İnanılmaz ama bazen şöyle e-mailler alıyorum: "Estetik ameliyat kaça çıkıyor?"... Lütfen e-mail yada soru formu ile soru sorarken sormak istediğiniz soruyu açık açık yazınız.. Siz yeterli açıklama yapmazsanız cevap yazma şansım kalmıyor. Sonuçta ben de müneccim değilim.. Siz ne kadar açık soru sorarsanız ben de o kadar net cevap yazabilirim..

estetik cerrahi Lütfen sorunuzu çok uzun uzun yazmayınız. Her gün onlarca e-maile cevap yazmak zorundayım ve uzun mailleri okumak çok vaktimi alıyor (tüm soruları bizzat ben okuyup cevaplıyorum; zaten bu iş bir asistanın yapacağı bir şey değil, ancak bizzat benim yapabileceğim birşey..). Bu yüzden lütfen sorular kısa, yeterince açıklayıcı ve öz olsun.. Nedense son zamanlarda mailler çoook uzuun yazılıyor...

estetik cerrahi Sağolun, varolun, bir çok kişi cevabıma teşekkür maili ile karşılık veriyor ama bu mailleri açıp okumak bile önemli bir vaktimi alıyor. Teşekkür maillerine hiç gerek yok. Vaktimi almamak için teşekkür maili yazmamanızı rica etmek zorundayım.

estetik cerrahi Sorunuzu sorarken forma resminizi ekleyebilirseniz çok iyi olur. Resimler güvenilir bir servis aracılığı ile bana ulaştırılmaktadır. Unutmayınız, estetik cerrahi tamamen dış görünüşle ilgili bir tıp dalıdır. Görünüşünüzü tarif etmek yerine digital kamera yada cep telefonuyla çekilmiş bir resminizi mail formuna eklemek, net cevap yazabilmem açısından çok faydalı olacaktır..     Online soru sorma formu için tıklayınız..estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸