estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        DOWNLOAD / İNDİR

WWW.KOZMETİKCERRAHİ.COM MOBİL UYGULAMASI YAYINDA

Ziyaretçilerimle daha verimli iletişim içinde olmak için bir mobil uygulama hazırlattım. Bu uygulama ile web sitemdeki gelişmelerden, kozmetik cerrahi'nin facebook sayfasındaki bilgilerden, yazdığım tweet'lerden, sitedeki ve kozmetikcerrahi'nin facebook sayfasındaki güncellemelerden ve daha bir çok şeyden anında haberdar olabilirsiniz. Uygulama, sürekli güncel bilgileri görüntülediğinden, uygulamayı kullanırken online olmanız gerekir. Uygulamayı indirmek için buradaki işletim sisteminize uygun olan QR kodları mobil cihazınıza taratarak uygulamayı mobil cihazınıza indirebilirsiniz. Uygulamamız Android ve İos platformlarına uyumludur, ücretsizdir.


VIRTUAL PLASTIC SURGERY SOFTWARE

Resim üzerinde ameliyat sonuçlarını göstermek için hazırlanmış yeni bir program. Bu sadece 2 günlük deneme versiyonu. Programın orjinali aşağıdaki linkten 29.95 dolara satın alınabilir.


IPHONE LAR VE IPOD TOUCH LAR İÇİN WWW.KOZMETİKCERRAHİ.COM DUVARKAĞIDI DESENLERİ

Resimlerin çözünürlükleri 320 X 480 pikseldir. Resimleri tek tek indirmek için resimlerin üzerine tıklayın. Tüm resimleri zipli olarak indirmek istiyorsanız tıklayınız.


BODY MASS İNDEX (VÜCUT KİTLE İNDEKSİ) ANALİZ PROGRAMI

Vücut kitle indeksi analiz programı, boy ve kilonuza göre vücut kitle indeksinizi hesaplıyor; zayıfmısınız, obezmisiniz söylüyor. Ayrıca ideal kilo aralığı kısmından boyunuza göre ideal kilonuzun ne olması gerektiğinide görebiliyorsunuz. Bu programcığı 2004 yılında hazırlayan visible 'a teşekkürler.


ADOBE READER

Sitemdeki bazı dökümanlar PDF dosyası formatındadır. Bu dosyaları okuyabilmeniz için bilgisayarınızda Adobe Reader yüklü olmalıdır.


ONLINE KUR

Özellikle yurtdışından gelecek vatandaşlarımızın işine yarayacak bir program, online kur. Sadece döviz kurları değil, altın, borsa gibi tüm yatırım araçlarında son durumu gösteriyor.


FACE FILTER STUDIO 2

Bu program asıl olarak resimler üzerinde düzeltme yapmak, yani digital resimleri düzeltmek için hazırlanmış; fakat hasta resimleri üzerinde rötuş yapıp, hastalara ameliyat sonrası olabilecek muhtemel görüntülerini göstermek içinde kullanılabiliyor. Oldukça kullanışlı ama freeware olmayan, ücretli bir yazılım. Aşağıdaki linke tıklayarak indirebilirsiniz (program 16.1 MB.).


FACEGEN

Bu program çok enteresan. Sadece bir kaç açıdan çekilmiş bir kaç resim ile kişinin yüzünün 3 boyutlu bir görüntüsünü oluşturabiliyor (hatta tek resim bile, 3 boyutlu görüntü oluşturmak için yetiyor!), bunun üzerinde 3 boyutlu değişiklikler yapabiliyorsunuz. Programın demo versiyonunu aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Bir de anımı anlatayım bu programla ilgili. Bir gün, elinde notebook bilgisayar olan bir hastam, çenesine implant ile daha köşeli ve erkeksi bir yüz ifadesi verilmesini istediğini söyleyip ekledi:
- Durun, tam olarak nasıl bir şey istediğimi size göstereyim..
Notebook bilgisayarını açtı ve Facegen programını çalıştırdı. Meğer kendi resimlerinden 3 boyutlu bir yüz modeli oluşturmuş (tamamen kendi yüzünün 3 boyutlu bir modeli!), ve bunun üzerinde istediği değişiklikleri yapmış. Bana istediği değişiklikleri 3 boyutlu bir bilgisayar modelinde gösterdi. İnanılmaz bir olaydı, bir hastadan bunu beklemezdim. Gerçi kendisi aslında bilgisayar mühendisi imiş, ama sanırım bu programla herkes kendi yüz modelini oluşturabilir; program o derece kolay. Bu programın kullanılışını aşağıdaki videodan da görebilirsiniz.WWW.KOZMETİKCERRAHİ.COM MASAÜSTÜ DESENLERİ (1280X800)

Sitemin offical masaüstü desenleri.. 1280X800 piksel boyutunda.. İndirmek için resimlerin üzerine tıklayınız.
CEP TELEFONLARI İÇİN WWW.KOZMETİKCERRAHİ.COM DUVARKAĞIDI DESENLERİ

Buradaki duvarkağıdı desenleri her telefona uyumlu olmayabilir. Tüm resimler 176 X 220 piksel çözünürlükte. Resimleri bilgisayarınıza indirmek için resimlerin üzerini tıklayın..
estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸