estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        BAHAMALAR - 2014 sömestre tatili..


estetik cerrahi Bu sene tatile benim kızla çıktık. Soğuğu sevmediğinden sıcak bir yerlere gitmeye karar verdik.. Miami üzerinden Bahamalar'a.. Gemimiz Miami limanından kalkan 'Majesty of the seas' idi.. Yani bu seneye kadar '70.000 tons of metal' festivaline evsahipliği yapan gemi... Ve bizim turdan önceki hafta '70.000 tons of metal' festivali vardı.. Yani daha 1 hafta önce bu gemide 40 grubun ve 2000 metalcinin katıldığı bir heavy metal festivali vardı..Neyse artık, o festivale de başka zaman geliriz.. Şimdi, istikamet Bahamalar!..

estetik cerrahi

estetik cerrahi

estetik cerrahi Neeee! Bu bardaktan alanlara tur boyunca 90 çeşit içecek bedava mıı!!

estetik cerrahi

estetik cerrahi Hemen o bardaktan alıyoruz!..

estetik cerrahi

estetik cerrahi 90 ayrı içecek.. Geziye özel bir bardak var.. Bundan bir tane alıyorsunuz veee, gemi barından alabileceğiniz 90 ayrı alkolsüz içeçekten gezi sonuna kadar istediğiniz kadar (o bardak dolusu) içebiliyorsunuz.. Bedava..estetik cerrahi Güvertede limandan ayrılış partisi. Bizim gemi ile birlikte limanda ne kadar yolcu gemisi varsa hepsi değişik karayip adalarına doğru yola çıkıyor..estetik cerrahi Majesty of the seas, lobide canlı müzik.. Geminin lobisinde ve havuzbaşında neredeyse sürekli canlı müzik var..estetik cerrahi Cococay adası.. İlk seferle sabahın köründe karaya çıktık.. Birazdan buralar kalabalıklaşacak, adım atacak yer kalmayacak..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Palmiyeler, pudra gibi tertemiz ve serin kumlar... Resif balıkları kaynayan tertemiz deniz..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Cococay'de kumsal.. Enteresandır, o kadar güneşe rağmen kumlar ısınmıyor.. Ayrıca kumda hiç böcek de yok.. Kumun yapay olduğu söyleniyor.. Pudra gibi ince bir yapısı var..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Coco cay adası.. Bu ada, tur firmasına ait olduğundan yeme içme vs hep bedava.. Açık büfe.. Sadece hediyelik eşyalar ücretli.. Sahil inanılmaz güzel.. Kum, vücudunuza yapışmıyor, sıcak değil (ısınmıyor).. Yani kızgın kumlardan ılık sulara durumu yok.. Kum kesinlikle ısınmıyor.. Deniz balık dolu.. Bir parça ekmek atın, çevreniz balık kaynıyor; ama uyarayım, arada bir korkutucu derecede büyük balıklar da geliyor..estetik cerrahi Cococay'de deniz balık kaynıyor.. Hele suya ekmek atın, ortalık bir anda karışıyor, yarım metrelik tropik balıklar piyasaya çıkıyor. Bazıları bizi bayağı bir korkuttu.estetik cerrahi Yiyecek, içecek bedava ama hediyelik eşyalar ve yöresel (kolsuz, beden boyu uzun, rengarenk) t-shirtler paralı..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Nassau Atlantis oteline doğru... Bahamaların başkenti Nassau adası.. Bu adanın bir kısmı da Atlantis oteline ayrılmış. Gerçi otel demek doğru değil.. Resmen ayrı bir şehir.. Bütün gün gezseniz tümünü göremezsiniz, çok büyük bir yer. Dünyanın en büyük açık hava akvaryumuna sahip.. Tesadüfen bu tatilden dönünce tv de belgesel kanallarından birinde otelin kumarhanesindeki devasa akvaryumun kuruluş belgeselini seyrettim.. İnanılmaz büyük, ihtişamlı bir otel.. Yunuslarla yüzmek için içinde yapay bir gölet var.. Golf sahası var.. Otele ait bir marina var.. Var da var...estetik cerrahi Atlantis oteline giriş..estetik cerrahi Atlantis oteli açık akvaryum..estetik cerrahi Otelin altındaki dehlizlerdeki akvaryumlar çok güzel hazırlanmış.. Film seti gibi bir yer.. Sağdan soldan zincir sesleri, tuhaf mırıltılar falan geliyor.. Rüzgar sesleri, gacırtılar falan, gezenleri iyice ürpertiyor..estetik cerrahi Akvaryumun sonunda Atlantis ayin odası!..estetik cerrahi Atlantis otelinin krokisi..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Yapay gölette yunuslarla yüzme imkanı var..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Otelin sahil şeridi...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Yunusların yüzdüğü yapay gölet..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Lobi..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Otelin havuzlar kısmı ve sahili...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Lobiye doğru...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Akvaryumdan bir kısım...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Atlantis oteli...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Dünyanın en büyük açık akvaryumu..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Aztek ziguratı.. Buradaki su kaydırağını mutlaka deneyin.. Aşağıda köpekbalılarının akvaryumunun içinden devam edip havuza ulaşıyor..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Otelin bahçelerinden...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Açık akvaryumun bir kısmı..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Golf sahası..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Aztek ziguratının ünlü su kaydırağı..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Havuzlardan...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Burası da otelin başka bir köşesi..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Otel...

estetik cerrahi

estetik cerrahi Palmiyeler heryerde..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Yarım saat önce havuzdaydık, şimdi tropikal yağmur yağıyor.. (yağmur 10 dakika sürdü, bitti..)

estetik cerrahi

estetik cerrahi Gemide kumarhane... Camekanlardaki dolarlar bize, biz onlara bakıyoruz..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Geminin barında dekorasyon..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Daha doğru dürüst blue lagoon yapan bir bar görmedim.. Daha doğrusu yıllar önce ölüdenizde bir yerde içmiştim, orada tam doğru yapmışlardı.. Blue lagoon kokteyli, blue crucao yüzünden masmavi olur ve yayvan, sığ bir bardakta gelir.. Gemide ısmarladığım blue lagoon: yeşil ve derin - dar bardakta.. Buyurun..

estetik cerrahi

estetik cerrahi Bir gün gemide bunların nasıl yapıldığının öğretildiği bir seminer oldu ama gemiye geç döndük, kaçırdık..

estetik cerrahi

estetik cerrahi

estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸