estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        DOLGU MADDELERİ İLE İLGİLİ ONLİNE UYGULAMALAR


DUDAK KALINLAŞTIRMA VE YÜZ KIRIŞIKLIKLARINDA İNAMED UYGULAMASI: ONLİNE 3D MODELDE İNCE DUDAKLARIN KALINLAŞMASINI İZLEYİN..


İNAMODEL uygulaması dünyanın en büyük meme protezi ve dolgu maddeleri üreticilerinden INAMED firmasının (eski McGhan firması) online bir hizmetidir. Açılacak penceredeki 3 boyutlu model yanındaki ayarlara gerekli değerleri girerek dudak kalınlaştırma ve kırışıklık giderme sonrası görünüşünüzün nasıl olacağını görebilirsiniz. Sol tuşa basılı tutarak modeli sağa sola çevirebilir, her iki tuşa basarak modelin pencere içindeki yerini değiştirebilirsiniz. Modelin bilgisayarınızda çalışabilmesi için VETPlayer'ın bilgisayarınıza kurulması gerekmektedir. VETPlayer'ı yüklemek için tıklayın yada buraya tıklayın (sanırım ikinci link daha güncel). İnamodel uygulamasını başlatmak için VETPlayer'ı yükledikten sonra alttaki linki tıklayınız.


JUVEDERM İN ONLİNE RESİM RÖTUŞLAMA UYGULAMASI: KENDİ RESMİNİZİ SİTEYE YÜKLEYEREK KIRIŞIKLIKLAR GİDERİLDİĞİNDE NASIL OLABİLECEĞİNİ GÖREBİLİRSİNİZ!


Bu uygulama 3 boyutlu değil ama çok daha enteresan. Kendi resminizi siteye gönderip hemen resim üzerinde işlem yapabiliyorsunuz. Gözaltı torbaları gidiyor, kırışıklıklar azalıyor, çene hattı belirginleşiyor. Uygulama sayfasında resminizi göstermeden bu görüntünün garantilenmediğini, sadece fikir verme amaçlı olduğunu belirtiyor. Sadece .jpg, .gif ve .png formatlı resimler kabul ediliyor. Sitede örnek resimler var; dilerseniz bu resimler üzerinde denemeler yapıp biraz tecrübe kazanınca kendi resminiz üzerinde rötuş yapabilirsiniz.
Uygulamayı denemek için tıklayınız.Bu konuyu internette aramak için kullanabileceğiniz anahtar kelimeler (keywords) :
dermal filler, lip augmentation, permanent filler, injectable fillerOnline soru sorabilirsiniz

ESTETİK AMELİYATLARIN 3 BOYUTLU ANİMASYONLARI

estetik cerrahi Amerikan plastik cerrahi derneği, bir çok ameliyatın nasıl yapıldığını, kısa anatomi bilgisinin ve ameliyat tekniklerinin anlatıldığı 3 boyutlu animasyonlar hazırlatmış. Aşağıdaki resime tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz.

ESTETİK AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI HASTA RESİMLERİ


estetik cerrahi Bu web sitesi oluşturulurken sitenin, "Yasal uyarılar" sayfasında belirtilen tüm kanun, tüzük ve kriterlere uygun olmasına özen gösterilmiştir. Bu sebeple web sitemde hastaların estetik ameliyat öncesi, ameliyat sırası ve sonrası görüntülerine (fotoğraf, video), hastalardan yazılı izin alınmış olsa dahi, yer verilmemektedir. Sitede, site ziyaretçileri ve hastalar için eğitici olduğu düşünülerek konmuş video ve görüntüler ise yabancı kaynaklıdır.

DİKKAT!


estetik cerrahi Lütfen dikişleriniz alınıp, yaralarınız iyileştikten sonra, doktorunuzla iletişiminizi kesmeyiniz. Ameliyattan sonra 6. ayda ve 1. yılda mutlaka doktorunuza kontrole gidiniz.

estetik cerrahi Ameliyatınızla ilgili herhangi bir sorununuz olduğu taktirde ilk olarak kendi doktorunuza başvurunuz. Estetik ameliyat olmuş ve ameliyat sonucunda pürüzler olan hastaların en sık yaptıkları hata, kendi doktorlarına kontrole gitmemeleri; başka bir doktora başvurmaları ve sabırsız olmalarıdır.

estetik cerrahi Her ameliyatın kendine göre bazı riskleri vardır ve ameliyat sonunda bazı istenmeyen sonuçlar, pürüzler oluşabilir. Genellikle bu pürüzler, ufak revizyonlarla düzeltilebilecek sorunlardır. Unutmayın ki estetik cerrahide, canlı dokulara şekil verilmektedir ve ameliyatın sonucu genellikle tüm şişlikler inip, dikişler iyileşmeden görülemez. Bu iyileşme süreci, yerine göre 1-2 ay ile 1 yıl arasında bir zaman alır. Bu yüzden ameliyatınız sonunda pürüz kaldıysa öncelikle ameliyatınızı yapan kendi doktorunuza başvurun ve sabırlı olun.

estetik cerrahi Revizyon ameliyatlarını yapmak için o bölgede iyileşmenin tamamlanmasını beklemek gerekir. Bu yüzden sabırlı olun. Mutlaka kendi doktorunuza kontrole gidin ve iletişiminizi kesmeyin.

Ameliyattan önce ameliyatınız hakkında bilgilenin; ameliyat günü cesaretli olun; ameliyattan sonra sabırlı olun..

estetik cerrahi Ameliyatlar ve ameliyatsız estetik uygulamalar öncesi önerilerim için "burayı tıklayın.."
estetik cerrahi Ameliyatlar ve ameliyatsız estetik uygulamalar sonrası önerilerim için "burayı tıklayınız.."
estetik cerrahi Ameliyatların ve ameliyatsız estetik uygulamaların fiyatları, ücretleri ile ilgili genel bilgi için "burayı tıklayınız.."
estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸