estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        ESTETİK AMELİYATLA GAMZE OLUŞTURULMASI GİRİŞİMLERİ

Estetik ameliyatla gamze oluşturulmaya çalışılması tarih boyunca zaman zaman denenmiştir. Buradaki asıl sorun, gamzenin sabit bir yapı olmayıp, hareketli, dinamik bir yapı olmasıdır. Kişi gülme, konuşma gibi mimik hareketleri yaptıkça, yüzdeki bazı mimik kasları arasında oluşan bir boşluktur gamze. Doğal gamze, sürekli aynı yerde sabit durmaz; mimik kaslarının hareketlerine göre bazen görünür, bazen kaybolur.

Cerrahi olarak gamze oluşturmaya çalışan bazı cerrahlar, ağız içinden yanak cildine atılan bir dikiş ile yada ağız içinden gamze istenen yerde ufak bir yara oluşturulması ile bu girintiyi oluştururlar; ama oluşan gamzeye benzeyen girinti hareketli değil (arada bir görünüp kaybolmaz), sabittir. Bu görüntü de gamzeden çok, yanakta bir yara izine benzer ve bence hiçte hoş görünmez. Ben bu ameliyatı yapmıyorum, yaptırmak isteyen hastalara da tavsiye etmiyorum..

Bu ameliyatı yapıp, iyi sonuç aldığını söyleyen meslektaşlarımız vardır. Eğer bu ameliyatı olmaya kesin niyetliyseniz, tavsiyem, mutlaka önceki hastaların video görüntülerini görmek isteyin.. Gerçekten başarılı bir şekilde gamze oluşturabilen bir cerrah emin olun, hastasının resmini çekmekle yetinmeyecek, videosunu da alacaktır; çünkü gerçek gamze dinamik bir yapıdır. Has resimlerini görüp tatmin olmayın, mutlaka ameliyat öncesi - sonrası hasta videolarını görmek isteyiniz..Bu konuyu internette aramak için kullanabileceğiniz anahtar kelimeler (keywords) :
dimple creating surgeryOnline soru sorabilirsiniz

ESTETİK AMELİYATLARIN 3 BOYUTLU ANİMASYONLARI

estetik cerrahi Amerikan plastik cerrahi derneği, bir çok ameliyatın nasıl yapıldığını, kısa anatomi bilgisinin ve ameliyat tekniklerinin anlatıldığı 3 boyutlu animasyonlar hazırlatmış. Aşağıdaki resime tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz.

ESTETİK AMELİYAT ÖNCESİ VE SONRASI HASTA RESİMLERİ


estetik cerrahi Bu web sitesi oluşturulurken sitenin, "Yasal uyarılar" sayfasında belirtilen tüm kanun, tüzük ve kriterlere uygun olmasına özen gösterilmiştir. Bu sebeple web sitemde hastaların estetik ameliyat öncesi, ameliyat sırası ve sonrası görüntülerine (fotoğraf, video), hastalardan yazılı izin alınmış olsa dahi, yer verilmemektedir. Sitede, site ziyaretçileri ve hastalar için eğitici olduğu düşünülerek konmuş video ve görüntüler ise yabancı kaynaklıdır.

DİKKAT!


estetik cerrahi Lütfen dikişleriniz alınıp, yaralarınız iyileştikten sonra, doktorunuzla iletişiminizi kesmeyiniz. Ameliyattan sonra 6. ayda ve 1. yılda mutlaka doktorunuza kontrole gidiniz.

estetik cerrahi Ameliyatınızla ilgili herhangi bir sorununuz olduğu taktirde ilk olarak kendi doktorunuza başvurunuz. Estetik ameliyat olmuş ve ameliyat sonucunda pürüzler olan hastaların en sık yaptıkları hata, kendi doktorlarına kontrole gitmemeleri; başka bir doktora başvurmaları ve sabırsız olmalarıdır.

estetik cerrahi Her ameliyatın kendine göre bazı riskleri vardır ve ameliyat sonunda bazı istenmeyen sonuçlar, pürüzler oluşabilir. Genellikle bu pürüzler, ufak revizyonlarla düzeltilebilecek sorunlardır. Unutmayın ki estetik cerrahide, canlı dokulara şekil verilmektedir ve ameliyatın sonucu genellikle tüm şişlikler inip, dikişler iyileşmeden görülemez. Bu iyileşme süreci, yerine göre 1-2 ay ile 1 yıl arasında bir zaman alır. Bu yüzden ameliyatınız sonunda pürüz kaldıysa öncelikle ameliyatınızı yapan kendi doktorunuza başvurun ve sabırlı olun.

estetik cerrahi Revizyon ameliyatlarını yapmak için o bölgede iyileşmenin tamamlanmasını beklemek gerekir. Bu yüzden sabırlı olun. Mutlaka kendi doktorunuza kontrole gidin ve iletişiminizi kesmeyin.

Ameliyattan önce ameliyatınız hakkında bilgilenin; ameliyat günü cesaretli olun; ameliyattan sonra sabırlı olun..

estetik cerrahi Ameliyatlar ve ameliyatsız estetik uygulamalar öncesi önerilerim için "burayı tıklayın.."
estetik cerrahi Ameliyatlar ve ameliyatsız estetik uygulamalar sonrası önerilerim için "burayı tıklayınız.."
estetik cerrahi Ameliyatların ve ameliyatsız estetik uygulamaların fiyatları, ücretleri ile ilgili genel bilgi için "burayı tıklayınız.."
estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸