estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        ONLİNE ARAÇLAR

estetik cerrahi

estetik cerrahi Bazı firmalar ve web siteleri, internet üzerinde çok güzel uygulamalar sunuyor. Örneğin flash animasyonlar üzerinde yüz germe yapıldığında, gözkapağı estetiği yapıldığında, meme büyütme ameliyatı yapıldığında ne kadar değişiklik olacağını görebiliyorsunuz. Bu uygulamalar web sitemin ilgili sayfalarında zaten vardı, ama bir çok ziyaretçinin gözünden kaçtığını düşündüğüm bu online uygulamaları tek bir sayfada toplamanın iyi olacağını düşündüm. Bazı uygulamalarda web sitesine kendi resminizi yükleyerek, kendi görünüşünüz üzerinde olabilecek değişiklikleri de görebilirsiniz. Örneğin aşağıdaki Juvederm ve Liftmagic uygulamalarında kendi resminiz üzerinde rötuş yapabiliyorsunuz; tamamen ücretsiz. Meme estetiği uygulamalarında ise malesef birimler yabancı (kilo yerine Lbr, santim yerine inch kullanılmış).
estetik cerrahi En alttaki LİFTMAGİC uygulamasına sadece bu sayfadan erişebilirsiniz.


        FACE TOUCH UP: Resminizi online rötuşlayın..

FACE TOUCH UP uygulaması, oldukça pratik, yandan çekilmiş resimlerinizde burun estetiği öncesi rötuş yapmanızı sağlayan online bir uygulama. Nerede ise photoshop kullanmaya gerek kalmıyor Face Touch up sayesinde. Deneyin...        İNAMED, ONLİNE 3D-MODEL UYGULAMASI: InaMODEL

İNAMODEL uygulaması dünyanın en büyük meme protezi üreticilerinden INAMED firmasının (eski McGhan firması) online bir hizmetidir. Açılacak penceredeki 3 boyutlu model yanındaki ayarlara gerekli değerleri girerek meme büyütme sonrası görünüşünüzün nasıl olacağını görebilirsiniz. Sol tuşa basılı tutarak modeli sağa sola çevirebilir, sağ tuşa basılı tutarak modeli yaklaştırıp uzaklaştırabilirsiniz, her iki tuşa basarak modelin pencere içindeki yerini değiştirebilirsiniz.
Modelin bilgisayarınızda çalışabilmesi için VETPlayer'ın bilgisayarınıza kurulması gerekmektedir. VETPlayer'ı yüklemek için tıklayın yada buraya tıklayın (sanırım ikinci link daha güncel).
İnamodel uygulamasını başlatmak için VETPlayer'ı yükledikten sonra alttaki linki tıklayınız.        BİR DİĞER MEME BÜYÜTME SİMULASYONU

Bu MEME BÜYÜTME SİMULASYONUnda, öncelikle kendi değerlerinizi (bel, göğüs çevresi gibi) girmeniz, sonra SAVE i tıklamanız, sonra dilediğiniz implant büyüklüğünü girip, TEST i tıklamanız gerekiyor. Tekrar başlamak için RESET i tıklayınız.


Simulasyonun aslına buradan erişebilirsiniz.

        ONLİNE 3D MODELDE İNCE DUDAKLARIN KALINLAŞMASINI İZLEYİN..

İNAMODEL uygulaması dünyanın en büyük meme protezi ve dolgu maddeleri üreticilerinden INAMED firmasının (eski McGhan firması) online bir hizmetidir. Açılacak penceredeki 3 boyutlu model yanındaki ayarlara gerekli değerleri girerek dudak kalınlaştırma ve kırışıklık giderme sonrası görünüşünüzün nasıl olacağını görebilirsiniz. Sol tuşa basılı tutarak modeli sağa sola çevirebilir, her iki tuşa basarak modelin pencere içindeki yerini değiştirebilirsiniz. Modelin bilgisayarınızda çalışabilmesi için VETPlayer'ın bilgisayarınıza kurulması gerekmektedir. VETPlayer'ı yüklemek için tıklayın yada buraya tıklayın (sanırım ikinci link daha güncel). İnamodel uygulamasını başlatmak için VETPlayer'ı yükledikten sonra alttaki linki tıklayınız.        JUVEDERM İN ONLİNE RESİM RÖTUŞLAMA UYGULAMASI

Bu uygulama 3 boyutlu değil ama çok daha enteresan. Kendi resminizi siteye gönderip hemen resim üzerinde işlem yapabiliyorsunuz. Gözaltı torbaları gidiyor, kırışıklıklar azalıyor, çene hattı belirginleşiyor. Uygulama sayfasında resminizi göstermeden bu görüntünün garantilenmediğini, sadece fikir verme amaçlı olduğunu belirtiyor. Sadece .jpg, .gif ve .png formatlı resimler kabul ediliyor. Sitede örnek resimler var; dilerseniz bu resimler üzerinde denemeler yapıp biraz tecrübe kazanınca kendi resminiz üzerinde rötuş yapabilirsiniz.
Uygulamayı denemek için tıklayınız.        JUVEDERM İN ONLİNE BİR UYGULAMASI: NELER YAPILIYOR?.

Bu uygulama çizim resimler üzerinde dolgu maddeleri ile yüz bölgesinde neler yapılabileceğini gösteriyor. Bir kaç adımda dolgu maddelerinin etkisini görebilirsiniz. Ama yine de gerçek hasta resimleri gibi değil tabii ki (malesef hastalarımızın uygulama öncesi ve sonrası resimlerini burada yayınlayamıyoruz).
Uygulamayı denemek için tıklayınız.        SKIN OF MINE: BENLERİNİZİ, CİLT LEZYONLARINIZI ONLİNE ANALİZ EDİN, TAKİP EDİN...

Bu uygulama çok ilginç bir uygulama. Siteye üye oluyorsunuz, beninizin yada şüphelendiğiniz bir cilt lezyonunun resmini yüklüyorsunuz. Sizin için anında lezyonu analiz ediyor ve önerilerde bulunuyor. Aradan belli bir zaman geçtikten sonra aynı benin benzer bir resmini çekip gönderdiğinizde büyüme var mı, yok mu, kötü huylu bir lezyona dönüyor mu size söylüyor.
Uygulamayı denemek için tıklayınız.        ESTETİK AMELİYATLARIN 3 BOYUTLU ANİMASYONLARI

estetik cerrahi Amerikan plastik cerrahi derneği, bir çok ameliyatın nasıl yapıldığını, kısa anatomi bilgisinin ve ameliyat tekniklerinin anlatıldığı 3 boyutlu animasyonlar hazırlatmış. Aşağıdaki resime tıklayarak bu sayfaya ulaşabilirsiniz.        LİFTMAGIC İLE ESTETİKLİ HALİNİZİ GÖRÜN!

Bu ilginç bir site. Aşağıdaki resme tıkladığınızda uygulama sitesi ayrı bir pencerede açılıyor. Unutmayın, kendi resminizi siteye göndererek resmi online rötuşlayabiliyorsunuz.
Uygulamayı denemek için tıklayınız.


        PERFECT VAGİNA: Kadınlarda genital estetik üzerine yapılmış enteresan bir belgesel

Kadınlarda genital estetik üzerine yapılmış harika bir belgesel.. Belgeseli 5 dosya halinde aşağıdaki resmi tıkladığınızda açılacak linkten indirebilirsiniz. İndirdiğiniz 5 dosyayı Winrar programı ile (ilk dosyayı sağ tıklayıp Winrar ile buraya açı tıklayarak) birleştirin. Toplam 429 MB lık, 51 dakika 24 saniyelik belgesel dosyası oluşacak. Herhangi bir video izleme programı ile izleyebilirsiniz. Yine de tavsiyem VLC Player programıdır. Bu programın gösteremediği bir video formatı yok çünkü..
Belgeseldekinden farklı olarak bu ameliyatlar ülkemizde narkoz ile hastane ortamında; ameliyathanede yapılıyor...

perfect vagina


estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸