estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        KUZEY KUTUP NOKTASI EKSPEDİSYONU 2 Ağustos 2011

estetik cerrahi estetik cerrahi


estetik cerrahi Halen Franz-joseph adaları bölgesindeyiz ve çevremizde foklar yüzüyor...

estetik cerrahi Malesef bugün turun en şanssız ve sıkıcı günüydü.. Hava acaip sisli olduğundan tüm ada gezileri askıya alındı...Gemi durduruldu ve sisin çözülmesi beklendi..

north pole

north pole

estetik cerrahi Bugün 2 ayrı adaya çıkacaktık. Görüş mesafesi belli bir mesafenin altına düşünce helikopter havalanamıyor. Bu yüzden bugün yapılması planlanan Cape Tegetthof ve Prince George adası gezileri iptal edildi. Tüm gün olduğumuz yerde bekledik; gemi stop edildi ve sisin dağılması beklendi. Bu kadar ısrarla beklenmesinin sebebi, bu son gideceğimiz adalarda çok sayıda deniz ayısı, fok ve kutup ayısı barınmasıymış. Yani turun en güzel durağı olan bu adaları malesef hava şartları sebebiyle göremedik.. Akşam yemekte rus yemekleri akşamı düzenlenmişti. Mutfak korosu rusça şarkılar söyledi, ama keyfimiz kaçık olduğundan mıdır, yoksa hakikaten koro kötü olduğundan mıdır nedir, şarkılar pek kulağa hoş gelmiyordu..

north pole
estetik cerrahi estetik cerrahiestetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸