estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        GEZGİNLER..
south poleestetik cerrahi Tur rehberleri ve bilim ekibi..

south poleestetik cerrahi Kaptanlar ve tur rehberlerimiz..

south pole south poleestetik cerrahi Zodyak bot operatörleri.. Sadece birinin adını hatırlıyorum: ...Wong! ....Mr. James Wong!... ;-)

south poleestetik cerrahi Sarkıttan diş yapıp fotoğraf çektirmeyeni dövüyorlar.. Kuzey kutbunda buzullar arasına park eden gemiyi ipinden tutup çekme pozu vermeniz şarttı; güney kutbunda da sarkıttan diş yapıyorsunuz.. Gelenek olmuş..

south pole south poleestetik cerrahi Antarktikanın nefis resimlerini çeken Marsel'i de ben fotoğrafladım.. Bu sayfalardaki bir çok resim onun eseri.. Çok sağolsun, bir çok resmini kullanmamıza izin verdi kendisi.. Elindeki teleobjektife dikkatinizi çekerim..

south poleestetik cerrahi 'Ben gelsem, sizi evinizde şak şak fotoğraflasam iyi olur mu? Eşimiz, çocuumuz var kardeşim, resim çekip durmayın..'

south poleestetik cerrahi Sık sık ada gezilerinde trekkingler olacak.. Yüksek tepelere, dizinize kadar olan karda yürümek zorunda kalacaksınız.. Çıkmak zor (hatta bir yerlere bir trekking videosu koymuştum, göreceksiniz hiç kolay değil), ama inmesi bir o kadar zevkli ve hızlı!..

south pole

south pole

south pole

south pole

south poleestetik cerrahi Açık artırmada satılan geminin bayrağı.. Çok ucuza gitti.. 200 mü, 250 dolara mı ne satıldı.. Halbuki geçen sene gittiğim kuzey kutbu turunda, geminin seyir haritası 20 bin euro civarına satılmıştı! (Yanlış okumadınız, yazıyla yazıyorum: YİRMİ BİN EURO!!..Seyir haritasını rus mafyasından bir grup genç almıştı..)

south poleestetik cerrahi Son geceki eğlenceden..

south pole south pole
south pole south poleestetik cerrahi Gezinin son günü.. Moskovalı bakirelerden erotik şov..

estetik cerrahi Son geceki diğer şovlar..

estetik cerrahi Oralara kadar gitmişken bir iki de kendi resmimi çektim.. Resimlerde somurtmuşsun demeyin; siz bir de pasaporttaki resmimi görseniz.. Pasaporttaki resmimin tipsizliğinden Buenos Aires de havaalanında az daha içeri alıyorlardı beni..

south pole

south pole south pole
south pole south pole

     Bir sonraki sayfaya geçmek için tıklayınız..
estetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸