estetik cerrahi Bu sayfanın son güncellenme tarihi:
   
 

duyuru
Bookmark and Share


duyuru2

duyuru3

duyuru4

        KUZEY KUTUP NOKTASI EKSPEDİSYONU 23 Temmuz 2011

estetik cerrahi estetik cerrahi


estetik cerrahi Kuzey kutbu turu, 23 temmuz günü Radisson otelde tur elemanları ile buluşarak başlıyordu. Kaldığım otelden, tur grubu ile buluşacağım otele geçtim. Daha önce bildirildiği gibi otelin lobisinde Poseidon arctic voyages ın masası kurulu idi. Susan Curie (kendisi aslında bir jeolog), her tur yolcusu ile bizzat ilgilendi..

north pole

estetik cerrahi Otele (Radisson Blu) vardığımda tur grubunun (Poseidon arctic voyages) lobideki masasının yanında bir de TUSKA metal festivalinin masası olması dikkatimi çekti.. Ayrıca ortalık metalci kaynıyordu. Nooluyor derken önümden At the gates'in vokalisti geçti.. "Aaa Hstrr.. At the gates'in vokalisti lan bu!" derken bir de baktım sağımda Devin Townsend duruyo.. Az ilerde Spiritual Beggars'ın dev boyutlardaki gitaristlerini gördüm.. Sonra anladım ki TUSKA festival organizasyonu tüm grupları Radisson Blu'da ağırlamış. Arada bir, kapıya bir panel van geliyor ve grupları festival alanına taşıyor.. Birlikte resim çektirmek için Arch enemy'nin vokalisti Angela Gossow'u aradı gözlerim ama sanırım Arch enemy grubu otelden ayrılmışlardı (zaten konserlerini önceki gün vermişlerdi).. Bakınırken bir de baktım Morbid Angel'dan David Vincent! Hemen elemanla kanka oldum tabii.. Birlikte resmimiz aşağıda.. Resimden sonra bizim tur masasına gidip kuzey kutbu turu hakkında bayaa bir bilgi aldı.. En az bir yarım saat tur hakkında sorular sordu..

north pole

estetik cerrahi Fince, en az Rusça kadar acaip bi dil.. Buyurun, Harry Potter ın son filminin afişinde ne yazıyor: KAIKKI PAATTYY... Herşey bitiyor demekmiş...

north pole

estetik cerrahi Otel rezervasyonum erkenden hallolduğu için festivaldeki Epica konserine yetiştim. TUSKA'da kaçırmak istemediğim bir kaç gruptan biriydi Epica ve tabii vokalistleri Simone Simmons.. Akşam otelde gözlerim Simone Simmons'u da aradı ama denk gelmedik..estetik cerrahi Moonsorrow.. Bu adamlar buralarda bayaa bir meşhur. Zaten yaptıkları müzik, viking metal in en güzel örneklerinden biri.. Sahneye çıktıklarında millet bayaa bir kudurdu.. Benim de canlı izlemeyi en çok istediğim gruplardan biriydi, izlemiş oldum..estetik cerrahi Witchery.. Aslında hiç te fena bir grup değil ama biraz daha kendine özgü olmaları lazım. Mesela vokalistin kıyafeti nerede ise Glen Benton un bir sahne kıyafeti ile aynı.. Hani bu kıyafeti Glen Benton dan ödünç alıp giymişse hiç şaşırmam..estetik cerrahi Sabah erkenden (saat 4 gibi) otelden ayrılacağımız için gece uyku tutmadı. Ben de saat sabah 3-3.5 gibi lobiye indim. Bu video Helsinki de 23 temmuzu 24 temmuza bağlayan gece saat 3-4 gibi çekildi. Yaz döneminde hava geceleri böyle aydınlık oluyor. Alın size Helsinki'den yazın gece manzarası..estetik cerrahi estetik cerrahiestetik cerrahiZiyaretçilerim hangi ülkelerden (son 24 saat):

ip-location

 
 


,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸ Bu site, en iyi şekilde, en az 1280 X 800 çözünürlük, İnternet Explorer son sürüm ile ve hızlı bir internet bağlantısı ile görüntülenir,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸,ø¤º°`°º¤ø,¸¸